Jeanneauklubben

  • Forstørr
  • Standard skriftstørrelse
  • Forminsk
Hjem Arrangementer Annonsering Innkalling til Årsmøte 13. mars

Innkalling til Årsmøte 13. mars

E-post Skriv ut PDF

 Vi innkaller med dette til Jeanneauklubbens Årsmøte 13. mars.jeanneauklubbben-aarsmote

 

Møtet vil finne sted på Fornebu Arena under årets Sjøen for alle, og vil være en god mulighet til å påvirke klubbens aktiviteter fremover.

Klubben har ordnet gratisbilletter til messen for medlemmer som ønsker å delta på årsmøtet.

Vi begynner med enkel servering fra klokken 17.00, og starter årsmøtet klokken 17.30.

Se vedlagt foreløpig agenda. Eventuelle innkomne forslag bes sendt til undertegnede senest 27. februar.

Se for øvrig vår hjemmeside som stadig oppdateres med interessante artikler . Her vil også årsmøtedokumentene legges ut senest 6. mars, samt informasjon om kveldens faglige tema.


Heldigvis er seilsesongen rett rundt hjørnet, og for oss optimister kan vi gledelig konstatere at vi nå er inne i årets andre vårmåned. For de som måtte ha utrustet båten med isforsterket panserstål, kan det sikkert være mange fine stunder på fjorden allerede nå. For oss andre frosne seilere kan det sikkert hjelpe med en tur på klubbens Årsmøte og Sjøen for alle, så vi håper å se mange gamle og nye medlemmer.

Grunnet servering og inngangsbilletter bes alle som ønsker å komme sende en kort melding til klubbens Sekretær Knut Almerud innen 11. mars kl 16.00 ( Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen , alternativt sms/telefon til 95999263).


Ønsker du forresten å bidra mer for klubben? Vi er stadig på jakt etter folk med skrivekløe, gode ideer, teknisk kunnskap, boblende energi, smittende (godt) humør, fortellerglede og generell interesse for seiling og det gode liv på sjøen. Ta kontakt med oss, så kan vi se på mulighetene for alt fra styrearbeid til andre spennende utfordringer.

alt

 

 

 

 

 

 

INNKALLING TIL ÅRSMØTE - 2013
Vi innkaller med dette til Jeanneauklubbens årsmøte onsdag 13. mars kl. 17.30. Årsmøtet avholdes på Telenor Arena i forbindelse med Sjøen for Alle.

Saksliste i henhold til våre vedtekter:

Konstituering

a. Godkjenning av de fremmøtte

b. Godkjenning av innkallingen

c. Godkjenning av sakslisten

d. Valg av møteleder

e. Valg av 2 medlemmer til å undertegne protokollen


1. Styrets årsberetning

2. Regnskap i revidert stand

3. Fastsettelse av kontingent

4. Styrets forslag til handlingsplan

5. Styrets forslag til årsbudsjett

6. Eventuelle vedtektsendringer

7. Innkomne forslag

8. Valg

a. Formann for 2 år

b. Kasserer for 2 år

c. Redaktør for 2 år

d. 2 vararepresentanter til styret for 1 år

e. Valgkomité på 3 medlemmer for 1 år

f. 1 revisor og en vararepresentant for 1 år


Forslag som ønskes behandlet under sak 7, må være undertegnede i hende innen onsdag 27. februar – epost-adresse: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

Sist oppdatert torsdag 04. april 2013 21:51  

Hovedmeny

Registrering